Forum klasy MEN '91

Forum klasy MEN '91


#1 27-02-2009 20:49:59

h00b3rt

MENel

7051307
Skąd: Rzeczyca City
Zarejestrowany: 13-01-2008
Posty: 3
Punktów :   
Numer w dzienniku: 9

Dzień kobiet

Został nam juz zaledwie tydzien a się zbytnio nie zbieramy, jeśli mamy zamiar kupić naszym dziewczyną ponownie świeczki czy co to było, to ok ale ja mysle ze dali bysmy rade sie zorganizowac na cos ciekawszego. Prosiłbym o jakieś pomysły, wszystko jest do przedyskutowania, najlepiej zeby cos ustalic w ten weekend wtedy mozna by wprowadzać plan w życie od poniedziałku. Kazdy niech rzuci jakis pomysł czy jakies dopracowanie pomysłu juz wymienionego. I powiedzcie najlepiej ile bylibyscie skłonni wydac na tę okazje.
Ja przedstawie swój pomysł (zastrzegam ze to jest jedynie zarys). Myślałem o tym ze jesli jedizemy w piatek (06.03) na te targi to mozna by zorganizowac dziewczyna czas po targach. Zabrac je np do kawiarni (Bartka propozycja), kawusia ciasteczko miała atmosfera itp. Nie znam wielu miejsc ciekawych w Wawie (ewentualnie TM gdy juz bedziemy wracac), wiec jesli ktos był w miejscu dosc tanim (tak co by nas to w ludzkich granicach wyszło) i ciekawym niech pisze.

Offline

 

#2 27-02-2009 22:00:12

Tomasz

MENel

Zarejestrowany: 11-01-2008
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dzień kobiet

pomysł z kawiarnią spoko. ale musimy też pamietać o Marcie i Basi (ewentualnie Bozenie ktora z nami do Warszawy tez jedzie) ktore z wiadomych przyczyn nie mogą być z nami. biarąc pod uwagę to że dziewczyn w klasie jest 22 no i Basia a facetów 16 to zebyc zorganizować coś sensownego bedziemy zmuszenie złożyć się co najmniej po 10zł. na razie żadnego pomysłu ode mnie bo nic mi do glowy nie przychodzi, ale jak tylko na cos wapdne to się odezwe.

Offline

 

#3 03-03-2009 13:19:10

Cierro

Administrator

5778089
Call me!
Skąd: TM
Zarejestrowany: 13-11-2007
Posty: 20
Punktów :   
Numer w dzienniku: 11

Re: Dzień kobiet

Sprawa po rozmowie, którą przeprowadziłem dziś z Kafarem z naszą panią profesor wygląda następująco - z wycieczki zostanie 98 zł licząc że znajdzie jeszcze 2 osoby z mf. Kawa z jakimś ciastkiem w ToMy kosztuje bodajże 6.50 [informacje podane przez Basię więc należy przyjąć lekką poprawkę]. Dziewczyn [bez Marty] jest u nas 22 sztuki. Z tego wynika, że potrzebne jest nam 143 zł ale do tej kwoty należy doliczyć kasę za prezent dla Marty i Basi [którą ostatecznie też można zaprosić na kawę lecz w takim wypadku nie byłoby niespodzianki]. Liczmy maksymalnie 20 zł. Przy zakupie 22 kaw z ciasteczkiem sądzę że możemy liczyć na lekkie spuszczenie z ceny. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby wynegocjonowanie  6 zł za kawę ale obawiam się że może to być trudne do wykonania, jednak mimo to warto spróbować. Ale liczmy pesymistyczną wersję. Na chwilę obecną mamy 163 zł a więc potrzebujemy dokładnie 65 zł czyli ok. 4 z groszem na osobę. Proponuję więc składkę w wysokości 5 zł, reszta która by nam została zostałaby przekazana na fundusz klasowy. Sądzę że jest to co najmniej dobra propozycja i godna zwrócenia na nią uwagi. Innym faktem jest problem czy zmieścimy się wszyscy do ToMy? Niestety mój komputer uległ samodestrukcji dlatego proszę ewentualne sugestie kierować do mnie osobiście. Z góry dziękuję.


http://images13.fotosik.pl/45/59baf39c78ca4e0b.jpg
http://images27.fotosik.pl/68/1c405393a69ffbd3.gif
http://img2.imagetitan.com/img2/small/5/5_dobro-zlo.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-serwis.pun.pl www.1alo.pun.pl www.counter-zabijamy.pun.pl www.bakugan-nowa-gra.pun.pl www.thesims3.pun.pl